Sevgililer Günü

 

MARMARA’DA AŞK

2500 yıldır şehrin merkezi Beyazıt Meydanı’nda 24 yıldır hizmet veren dört yıldızlı Antik Hotel İstanbul, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde özel bir mönü ve sürprizleriyle sizleri bekliyor.

“Marmara’da Aşk” temalı akşam yemeği, otelimizin 5 nci katında yer alan Marmara denizi manzaralı Marmarion Teras’da servis edilecek.

Mutfak Şefimiz Kemal Göktaş ve ekibinin hazırladığı mönü, Somon ile Avokado Aşkı ile başlıyor. Avokadolu somon tartar ile serin bir başlangıç sonrası Bazıları Sıcak Sever diyerek kadayıfa sarılı Karides Tempura yanında soya soslu sebzeli Çin böreği sunulacak. Büyük Aşk temalı ana yemekte ise fırında dana nuar,  patates sufle ve peynir dolgulu kızarmış kapya biber eşliğinde servis edilecek. Çikolatalı Aşk ile antep fıstıklı, cevizli ılık brownie üzerinde bitter çikolata sos damakları tatlandıracak.

Saat 19.00’da başlayacak gecemizde canlı performansda BUKET BENGİSU ve DOĞAN KOSPANÇALI geçmişten günümüze her dilden en güzel aşk şarkılarını sunacaklar. Modern Halk Dansları potpurisi ise saat 21.00’de sahne alacak. Gecenin sürprizi ise hediye çekilişi.

Sevgililer Günü programı : 19.00 – 24.00

Mönü kişi başı : 125.- TL. (KDV dahil)

Mönü ile birlikte kişi başı 1’er kadeh Beyaz veya Kırmızı veya Pembe şarap veya 1’er şişe meşrubat dahildir.

Sevgililer Günü’nü konaklamalı kutlamak isteyen misafirler için çift kişilik oda ertesi sabah büfe kahvaltı dahil fiyatı : 175.-TL. (KDV dahil)

İletişim ve Rez.: 0212 638 58 58

Ordu Cad. Sekbanbaşı S. No 6 Beyazıt 34130 Istanbul TR E.info@antikhotel.com